Jesteśmy firmą konsultingową specjalizującą się w zakresie doradztwa gospodarczego. Pomysłodawcą oraz założycielem jest dr Piotr Bober prowadzący działalność konsultingową nieprzerwanie od grudnia 1996 r.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zawarte tu informacje pomogły poznać zarówno naszą firmę, jak też pełny zakres usług, które oferujemy.

Wiemy, co jako organizacja chcemy osiągnąć i czego oczekują od nas klienci. Oferując naszą wiedzę i doświadczenie, wskazujemy Państwu możliwości rozwoju. Łącząc misję firmy z naszymi osobistymi ideami, wskazujemy drogę, którą można dojść do wytyczonego celu. Jesteśmy pewni, że nasze starania będą doceniane. Jesteśmy także przekonani, że to co już osiągnęliśmy oraz to do czego dążymy jest dla nas dodatkowym atutem podczas podejmowania przez państwa decyzji co do wyboru produktów lub usług, które reprezentujemy.

Pamiętamy o bardzo istotnej zasadzie, od której zależy sukces naszej firmy. Abyśmy mogli osiągnąć satysfakcję zawodową i zyski z prowadzonej działalności, musimy stworzyć warunki umożliwiające to samo naszym klientom. Klienci są kluczem do sukcesu – to motto ma dla nas niezwykłe znaczenie i w nim zawiera się cała filozofia działania naszej firmy.

Obsługa, stabilność oraz bezpieczeństwo nawiązanej współpracy z klientami gwarantowane jest wysokimi kompetencjami konsultantów i odpowiednim zapleczem kapitałowym.

Konsultant, który przygotuje i poprowadzi całość spraw niesie pomoc w wyborze produktów i usług najlepiej dostosowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań, oszczędzając tym samym dużo cennego czasu. Czuwa nad tym, aby mieli Państwo pełną informację i komfort podejmowania decyzji. Zapewniamy przy tym wygodę w kontaktach i pełną dyskrecję w działaniu.

Gwarantujemy też elastyczność i swobodę kształtowania warunków oferty w zależności od indywidualnych oczekiwań. Tak prezentowane podejście do Państwa spraw finansowych wynika nie tylko z oferty nowoczesnych produktów finansowych, ale również z kompetencji naszych doradców. Zapewniamy, iż nasi doradcy są osobami godnymi najwyższego zaufania, wysokiej klasy specjalistami, w których ręce można złożyć wszelkie sprawy finansowe.

Ciesząc się zaufaniem Współpracowników i Klientów, budowanym na solidnych podstawach intelektualnych oraz bogatym doświadczeniu zawodowym całej organizacji, Kancelaria nasza jest firmą w pełni przygotowaną do podjęcia każdego wyzwania, jakie niesie ze sobą przyszłość.